LiveZilla Live Help | راهنمای کاربران | آخرین اخبار | شرایط و ضوابط

اخبار سایت

تغییرات قیمت سرور مجازی

با توجه به افزایش قیمت ارز قیمت کلیه سرویس های سرور مجازی تغییر یافت.

با توجه به افزایش قیمت ارز برخلاف میل باطنی مجبور به افزایش قیمت ها سرویس های سرور مجازی گشتیم. لذا با توجه به این افزایش قیمت و به جهت جلوگیری از فشار مضاعف بر دوش شما مشتریان عزیز تغییراتی در لیست قیمت ها ایجاد کردیم.

تغیرات در لیست قیمت ها موجب افزایش قیمت سفارش سرور و کاهش در تفاوت قیمت سفارش سرور و تمدید آن گردید. بدین صورت که در سرور های آلمان افزایش ۳۰۰۰ تومانی در قیمت سرور ها ایجاد گردید و گام افزایش از ۵۰۰۰ تومان به ۴۰۰۰ تومان کاهش یافت. همچنین تفاوت مبلغ تمدید نصبت به سفارش سرویس های آلمان از ۵۰۰۰ تومان به ۳۹۰۰ تومان کاهش یافت.

 

در سرور فرانسه نیز ارائه سرویس هایی با حافظه بیشتر از ۱ گیگ متوقف گردید. البته سرویس دهی به مشتریان گذشته همچنان ادامه دارد. سرویس های فرانسه نیز تغییراتی در قیمت داشتند که به شرح ذیل میباشد :

در سرویس های فرانسه نیز سرویس های ۱ گیگ با افزایش ۱۰۰۰ تومانی جهت سفارش جدید و کاهش تفاوت هزینه تمدید از ۵۰۰۰ تومان به ۴۰۰۰ تومان مواجه گردیدند . همچنین  از این پس سرویس های ۵۱۲ مگابایتی نیز ارائه میگردند.

در رابطه با سفارشات گذشته سرور فرانسه نیز یکسان سازی صورت گرفته و تمام سرویس ها بر حسب میزان رم و نوع هارد به شرح ذیل قیمت گذاری گردیدند.

 

سرویس رم ۱ گیگابایت : سفارش ۱۶۰۰۰ تومان - تمدید ۱۹۰۰۰ تومان

سرویس رم ۱ گیگابایت ssd : سفارش ۲۰۰۰۰ تومان - تمدید ۲۳۰۰۰ تومان

سرویس رم ۲ گیگابایت : سفارش ۲۰۰۰۰ تومان - تمدید ۲۳۰۰۰ تومان

سرویس رم ۲ گیگابایت ssd : سفارش ۲۴۰۰۰ تومان - تمدید ۲۷۰۰۰ تومان

سرویس رم ۳ گیگابایت : سفارش ۲۴۰۰۰ تومان - تمدید ۲۷۰۰۰ تومان

سرویس رم ۳ گیگابایت ssd : سفارش ۲۸۰۰۰ تومان - تمدید ۳۱۰۰۰ تومان.

 

کلیه سرویس ها شامل ۱۰۰۰ تومان تخفیف جهت تمدید میباشد.

همچنین پهنای باند کلیه سرویس های سرور فرانسه برای مشتریان قدیمی نامحدود گردید.