LiveZilla Live Help | راهنمای کاربران | آخرین اخبار | شرایط و ضوابط

اخبار سایت

تغییر در ارائه سرویس vps‌ فرانسه‎

با توجه به کاهش تعداد IP از ۵۸ به ۲۹ اولویت سرویس دهی به ۲۵ کاربری است که زودتر اقدام به تایید سرویس خود نموده اند.

مشتری گرامی

با سلام,

همانطور که مستحضر هستید در چند روز اخیر شاهد افزایش ناگهانی و افسار گسیخته قیمت انواع ارز به ویژه قیمت دلار و یورو بودیم. با توجه به رابطه مستقیم قیمت سرویس های سرور اختصاصی, میزبانی وب و سرور مجازی با قیمت ارز تمامی سرویس دهندگان ناچار به افزایش قیمت سرویس های خود شدند.

ما نیز با توجه به این افزایش نرخ ارز و جلوگیری از ضرر مالی مجبور به افزایش قیمت سرویس های سرور مجازی فرانسه گشتیم و از طرفی به جهت توجیه مالی این افزایش نرخ سرویس ها تصمیم به افزایش کیفیت سرویس ها گرفتیم. لذا با کاهش تعداد vps های به ۲۹ عدد بر روی سرور فرانسه و ارائه سرویس هایی با رم اختصاصی این افزایش قیمت برای آن دسته از دوستان که به دنبال سرویس هایی با کیفیت بالا هستند قابل توجیه میباشد.

لذا با توجه شرایط ویژه به وجود آمده از دوستانی که تمایل به ادامه همکاری با شرایط جدید میباشند خواهشمندم طی ۴۸ ساعت آینده نسبت به تایید درخواست همکاری خود اقدام نمایند.

خواهشمندم جهت انجام این عمل مراحل ذیل را طی نمایید :

  • ۱ - شارژ حساب خود به میزان مورد نیاز
  • ۲ - ارسال سفارش سرویس جدید
  • ۳ - ارسال تیکتی با عنوان تایید سرویس. لطفا در این تیکت شماره سرویس قدیم و جدید ذکر شود.

بعد از تایید این تیکت توسط پشتیبانی سرویس های شما به سفارش جدید شما مرتبط خواهند شد و هزینه سرویس قدیم شما در صورتی که بیش از ۱۵ از زمان سرویس باقی مانده باشد به حساب شما بازگشت زده خواهد شد.

لذا با توجه به کاهش تعداد IP از ۵۸ به ۲۹ اولویت سرویس دهی به ۲۵ کاربری است که زودتر اقدام به تایید سرویس خود نموده اند.

مشتریانی که تمایلی به ادامه همکاری ندارند نیز طی ۷۲ ساعت آینده نسبت به یافتن سرویس جدید اقدام نمایند. بعد از این مدت هیچگونه مسئولیتی در قبال اطلاعات آنها قابل پذیرش نمیباشد. هرچند که سرویس های این مشتریان تا ۱۰ روز آینده پشتیبانی خواهد شد.

توجه : قیمت های جدید نیز با توجه به قیمت سرویس های ارائه شده در سرویس دهندگان مشابه کاملا منطقی و مناسب هستند.