LiveZilla Live Help | راهنمای کاربران | آخرین اخبار | شرایط و ضوابط

شرایط و ضوابط


قوانین عمومی ارائه سرویس ها :

۱ - تمام تیکت ها در ساعات اداری ( ۹ صبح الی ۱۶ ) پاسخ گفته میشه. در خارج از این ساعات در موارد اضطراری موارد پیگیری میگردد.

۲ - تمامی خدمات پشتیبانی از قبیل نصب مجدد سیستم عامل, رفع مشکلات ناشی از خطاهای کاربری از قبیل حذف سخت افزار از داخل سیستم عامل (سرویس سرور مجازی) و یا تغییر در تنظیمات به نحوی که موجب از کار افتادن سرویس ها گردد با دریافت هزینه رفع میگردد. هزینه مربوط به خدمات پشتیبانی ۵۰۰۰ تومان میباشد.

۳ - در خواست ری استارت از طریق سیستم پشتیبانی آنلاین و تیکت قابل ارسال است. این عمل در صورتی که از طریق سیستم پشتیبانی آنلاین صورت بگیرد به صورت آنی و در صورت ارسال ازطریق تیکت از ۵ دقیقه الی ۲۴ ساعت طول خواهد کشید. شما میتوانید جهت انجام عملیات ری استارت از طریق تیکت درخواست پنل ریبوت نمایید.

۴ - سفارش ها از طریق سایت قابل ارسال خواهد بود. انجام سفارشات پس از ارسال از ۲۰ دقیقه الی ۲۴ ساعت طول خواهد کشید. ( بر حسب شرایط ویژه ممکن است بیشتر طول بکشد ). سپس مشخصات وی پی اس شما از طریق پیام در سایت برای شما ارسال خواهد شد. پس از اولین ورود به وی پی اس خود لطفا نسبت به تغییر رمز عبور اقدام نمایید. در غیر این صورت و در صورت لو رفتن رمز وی پی اس شما مسئولیت آن به عهده مشتری خواهد بود.

۵ - پشتیبانی تنها از طریق تیکت. ایمیل و سرویس پشتیبانی آنلاین انجام خواهد شد. موارد درخواست شده در بخش پشتیبانی آنلاین به صورت هم زمان انجام خواهد گرفت و موارد مطرح شده در تیکت ممکن است تا ۲۴ ساعت طول بکشد.

۶ - از هرگونه ارائه وی پی اس جهت تست معذوریم. در صورت عدم رضایت تا ۱ روز درخواست مورد قبول و وجه مربوطه عودت داده خواهد شد. از مبلغ پرداختی مبلغ ۵۰۰ تومان به عنوان کارمزد بانک و مبلغ ۵۰۰۰ تومان به عنوان هزینه ستاپ کسر خواهد شد.

۷ - در صورت دریافت ابیوز ارسال اسپم برای بار اول هشدار و در صورت تکرار از سرور اخراج میشوید. در صورت دریافت ابیوز تورنت و یا نت اسکن بدون هشدار سرویس شما منقضی خواهد شد.

۸ - در صورت اخراج از سرور هیچ گونه وجهی باز پس داده نخواهد شد و بر حسب شرایط بک آپ سرویس شما در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

۹ - هرگونه اعتراض یا اطلاع رسانی باید از طریق سیستم تیکت انجام شود. در غیر این صورت موجب اخراج و عدم سرویس دهی به شما خواهد شد.