LiveZilla Live Help | راهنمای کاربران | آخرین اخبار | شرایط و ضوابط

خدمات وب


ثبت دامنه

یکی از مهمترین عوامل در موفقیت هر وبسایت نام آن میباشد. انتخاب نامی زیبا و مناسب اولین قدم شما جهت ورود به دنیای مجازی خواهد بود. از این رو , ما با ارائه خدمات متنوع در زمینه ثبت دامنه های داخلی و جهانی, از اولین قدم در کنار شما خواهیم بود. جهت مشاهده سرویس های متنوع ما بر روی لینک زیر کلیک کنید.

مشاهده سرویس های مربوط به ثبت دامنه
میزبانی وب

قدم دوم برای رسیدن به موفقیت در دنیای مجازی تهیه هاست مناسب و با کیفیت میباشد. در دنیایی که همه چیز با سرعت فوق العاده زیادی در حال رشد است , هیچ کس علاقه ای به انتظار کشیدن جهت مشاهده یک وبسایت را نخواهد داشت. لذا ارائه سرویس هایی با کیفیت و بدون قطعی و با سرعت بالا بزرگترین دغدغه ما بوده و هست. با انتخاب سرویس های ما میتوانید بدون هیچ گونه نگرانی قدم بعدی را نیز با اطمینان خاطر بردارید. جهت مشاهده سرویس های میزبانی وب ما بر روی لینک زیر کلیک کنید.

مشاهده سرویس های مربوط به میزبانی وب
سرور مجازی

این سرویس برای استفاده کاربرانی که توانایی پرداخت هزینه های سرور توسط کارت اعتباری را ندارند و یا نیازمند پشتیبانی افراد توانمند میباشند راه اندازی گردیده است. در صورت تمایل به مشاهده شرایط مربوط به این سرویس بر روی لینک زیر کلیک کنید.

مشاهده شرایط مربوط به سرویس های سرور مجازی
نمایندگی فروش هاست

سرویس های نمایندگی فروش ما این امکان را در اختیار شما قرار میدهد که بدون نیاز به داشتن اطلاعات فنی و با کمترین هزینه ممکن شروع به فعالیت در زمینه خدمات میزبانی وب نموده و کسب در آمد نمایید. جهت مشاهده شرایط در رابطه با خدمات ارائه شده در این زمینه, بر روی لینک زیر کلیک کنید.

مشاهده شرایط مربوط به سرویس های نمایندگی فروش